#010 Podcast LÍDROM - Trhliny
24:19
Podcast: mužom.sk

#010 Podcast LÍDROM - Trhliny

05.12.2019
V tejto časti podcastu LÍDROM budete počuť : - prečo John McClane (Bruce Willis) robí to čo robí - o stretnutí mužov, ktorých netreba presviedčať a nemajú čas na povrchnosť - inšpiráciu z Global Leadership Summit 2019 - „reklamný spot“ na FB skupinu mužom.sk a.k.a. máš niekoho kto sa ťa pýta nepohodlné otázky ? - o miestach kde by ste mohli vedieť o nejakých trhlinách a nápady ako sa do nich postaviť - o tabuľke, ktorú potrebujete vyplniť Poznámky a otázky pre vašu individuálnu prácu si stiahnete tu https://uloz.to/file/pw5KGRMbvClj/podcast-lidrom-010-poznamky-pdf *** Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.