14. Pravidelná dávka s Ivou Mrvovou o verejnom diskurze
49:36
Podcast: mužom.sk

14. Pravidelná dávka s Ivou Mrvovou o verejnom diskurze

19.09.2018
V dnešnej dávke som sa rozprával s Ivou Mrvovou, redaktorkou pre Aktuality.sk.

 Hovorili sme o tom: 
- čo je to verejný diskurz
- aký je jeho stav na Slovensku a ako ho zlepšiť - prečo vzniká polarizácia medzi liberálnou a konzervatívnou časťou Slovenska a ako ju umenšovať - či je možný kompromis medzi týmito dvomi stranami - či bola celospoločenská diskusia ohľadne blahoslavenia Anny Kolesárovej príkladom dobrého verejného diskurzu - či by J.S.Mill súhlasil s "puntičkárskym liberalizmom" - ako je s verejným diskurzom spojená sloboda slova/prejavu a "hate speech" - a či chýba vo verejnom diskurze rozumný nesúhlas. *** Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.