60. Podcast Mužom.sk: Chudák chlap
19:59
Podcast: mužom.sk

60. Podcast Mužom.sk: Chudák chlap

20.05.2018
Môj muž je chudák, henten by bezomňa neprežil, s tým chudákom je škoda strácať čas. Občas započujete v rozhovore spojenie "chudák chlap", ale kto to vlastne je? A kto sa ním stane? O chudákoch a zápase, ako sa nimi nestať.

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.