42. Pravidelná dávka – O stoickom pokoji v nepokojnom svete
18:35
Podcast: mužom.sk

42. Pravidelná dávka – O stoickom pokoji v nepokojnom svete

03.04.2019
Povedal vám už niekto, že obdivuje váš stoický pokoj? Alebo naopak, že by ste mali menej znepokojovať životnými ťažkostami a problémami a stoický pokoj si zachovať? Čo to stoicizmus vlastne je a ako vznikol bude predmenom rozmýšľania našej dnešnej dávky. *** Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938 Zdroj obrázka: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Interior_Stoa_of_Attalus.jpg Videonávod: www.facebook.com/360505464540671/…?hc_location=ufi

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.