Podcast špeciál č.2: Rozhovor s Jakubom Betinským - naša spolupráca, štúdium v zahraničí, filozofia
45:09
Podcast: mužom.sk

Podcast špeciál č.2: Rozhovor s Jakubom Betinským - naša spolupráca, štúdium v zahraničí, filozofia

10.06.2018
V druhom špeciály prichádza na scénu Jakub Betinský. Je to teda rozhovor, ale zároveň predstavenie, pretože Jakuba budete počuť v novom formáte nášho podcastu. Okrem toho o štúdiu v cudzine, ale aj o tom, prečo je filozofia dôležitá pre každého muža (i ženu). Budete počuť: - či sa dá ísť do Talianska študovať s maturitnou taliančinou - ako sa dá živiť filozofiou - prečo každý potrebuje premýšľať a poznať "lásku k múdrosti" - o tom, ako by mohol vyzerať nový formát podcastov, a čo pre vás chystáme

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.