54. Podcast Mužom.sk: Ako človek zmýšľa - James Allen
29:20
Podcast: mužom.sk

54. Podcast Mužom.sk: Ako človek zmýšľa - James Allen

08.04.2018
Čítame úryvky a premýšľame nad knihou z roku 1902, ktorá sa dotýka myslenia a myšlienok. Allenova kniha sa stala priekopníckou knihou v oblasti motivačnej literatúry a aj po vyše storočí ju ľudia vyhľadávajú.

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.