35. Pravidelná dávka s Veronikou Hliničanovou o urbanizme, verejnom priestore a kráse
01:30:05
Podcast: mužom.sk

35. Pravidelná dávka s Veronikou Hliničanovou o urbanizme, verejnom priestore a kráse

13.02.2019
Veronika Hliničanová sa venuje revitalizácii bratislavského Námestia SNP v projekte Živé námestie (Zivenamestie.sk), ktoré vyšlo z iniciatiávy Aliancie Stará tržnica. Angažuje sa v rôznych občianskych iniciatívach ako napríklad Zastavme hazard a súčasne si dokončuje doktorát na fínskej Aalto University School of Arts, Design and Architecture, ktorý je zameraný na vytvorenie novej architektonickej typológie sakrálneho priestoru v moderných veľkomestách. V rozhovore sa okrem iného dozviete recept na taliansky Spritz, zistíte, prečo je lepšie o kráse mlčať no a tiež ako prinavrátiť verejnému priestoru život. Spomínané video prednášky profesora Dana Robinsona: https://www.thegreatcourses.co.uk/courses/great-ideas-of-philosophy-2nd-edition.html Fotopríloha: https://muzom.sk/35-pravidelna-davka-s-veronikou-hlinicanovou-o-urbanizme-verejnom-priestore-a-krase/#more-6850 *** Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.