#020 Podcast LÍDROM - Rámec vodcovstva
30:53
Podcast: mužom.sk

#020 Podcast LÍDROM - Rámec vodcovstva

02.10.2020
V tejto časti podcastu LÍDROM budete počuť : • „Zaslúž si svoje líderstvo každý deň.“ Michael Jordan • oblasti líderstva , ktoré potrebuješ zhodnotiť a hľadať v nich čo by sa dalo zlepšiť • organizácia rastie podľa veľkosti základne vodcovstva • ako rozhýbať proces • máme tendenciu jednať tak ako jednali s nami • skutky hovoria hlasnejšie ako slová Poznámky (vrátane linkov na knihy, konferencie) a otázky pre vašu individuálnu prácu si stiahnete tu : https://ulozto.sk/file/pGzFspc9ckhG/podcast-lidrom-020-poznamky-pdf Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.