75. Podcast Mužom.sk: Kraď jako umělec (Austin Kleon)
21:41
Podcast: mužom.sk

75. Podcast Mužom.sk: Kraď jako umělec (Austin Kleon)

09.09.2018
O kreatívnom procese a originalite nemusia premýšľať iba umelci. A keďže je jednou z úloh muža kreovať, teda tvoriť, táto kniha môže priniesť zaujímavé impulzy. *** Promokód muzom.sk (-20%)na audioknihu na webe audiolibrix.com platí do konca októbra 2018. Ak sa vám páči obsah, ktorý tvoríme, a chcete našu snahu oceniť a pomôcť tomuto projektu napredovať, vášmu daru budeme vďační na: SK0283605207004206569938

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.