53. Podcast Mužom.sk: Sebavedomie a arogancia
18:23
Podcast: mužom.sk

53. Podcast Mužom.sk: Sebavedomie a arogancia

01.04.2018
Ako jednoduché je potiahnuť hrdosť do nesprávneho rozmeru, tak jednoduché je potiahnuť pokoru do extrému. Je jednoduchšie skryť svoj strach a neistotu za pokoru. Aká je teda cesta k sebavedomiu a ako ho odlíšime od arogancie?

Podcast mužom.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: mužom.sk
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.