Podcast:Music Story

Depeche Mode (1. časť)

07.09.2021
Vincent John Martin, Andrew John Leonard Fletcher, Martin Lee Gore a David Gahan. Ich príbeh sa začal písať v roku 1976, zhruba 50 km východne od Londýna v mestečku Basildon. Za 40 rokov kariéry vydali 14 radových albumov, 55 singlov, predali viac ako 100 miliónov svojich nahrávok. Magazín Q ich zaradil medzi 50 kapiel, ktoré zmenili svet a od roku 2020 patria do Rock´N Rollovej siene slávy. Vypočujte si prvú z troch epizód podcastu "Music Story - Hudobné príbehy veľkých hviezd", ktorá sa venuje kľukatým a miestami i kurióznym začiatkom svetoznámej kapely Depeche Mode. Podcastom vás prevedú Andrej Kratochvíl & Juraj Čurný.

Podcast Music Story je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK