Podcast:Môj podcast

Kde majú startupy hľadať investorov a prečo im banky nepožičajú

17.05.2021

Nie každý začínajúci podnikateľský nápad je startupom. Čo tento pojem teda znamená? Zvyknú banky financovať startupy alebo je to príliš veľký risk? Kde startupisti hľadajú zdroje na rozbeh a ďalší rozvoj podnikania? Prečo sa vyplatí investovať jedno alebo dve percentá z hodnoty získanej investície do právnikov? 

Rozhovory Andreja Zaťka, Group CEO 365.bank a Poštovej banky a novinára Adama Valčeka, tentokrát s ich hosťami Rudolfom Vráblom, výkonným riaditeľom spoločnosti 365.fintech, ktorá investuje do fintechových startupov a Tomášom Vyšným, konzultantom a startupovým investorom.

Podcast je záznamom diskusie, ktorá bola vysielaná na sociálnej sieti Clubhouse 13. mája 2021.

Podcast Môj podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK