Povolanie: barber (Pavel Hvizdoš)
05:04

Povolanie: barber (Pavel Hvizdoš)

12.04.2019
Mužský holič - alebo barber - je povolanie, ktoré sa vrátilo na výslnie. Chlapi to poznajú - ak sa chcú ísť nechať ostrihať a oholiť, väčšinou sa musia objednať aspoň týždeň vopred. Barbershopy sú čisto mužským svetom a majú svoju nezameniteľnú atmosféru. Majovi, Miši a Adriane ju priblížil Pali Hvizdoš z Gold Town Barber v Bratislave.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.