Filmová Jindřiška spomína na nakrúcanie filmu Pelíšky (Kristýna Badinková Nováková)
10:10

Filmová Jindřiška spomína na nakrúcanie filmu Pelíšky (Kristýna Badinková Nováková)

23.12.2019
Milujeme film Pelíšky. Aj po tisíci raz si vychutnáme každú jednu scénu, ktorú fantastickí herci pod taktovkou skvelého režiséra Jana Hřebejka doviedli do dokonalosti. Hlášky z Pelíšok zľudoveli a film sa stal kultovým. Na jeho nakrúcanie si v telefonickom rozhovore s Majom zaspomínala herečka Kristýna Badinková Nováková, ktorá v Pelíškoch stvárnila Jindřišku.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.