Šach (Miroslav Roháček)
05:30

Šach (Miroslav Roháček)

07.04.2017
Z histórie vieme, že predchodca dnešného šachu sa hral už v roku 500 v severnej Indii. Slovo šach pochádza z perzštiny a znamená kráľovská hra. O tom, načo sú šachistom hodiny, či sa smie na turnajoch hlasno povzbudzovať a ako vyzerá šachová exhibícia, sa Majo, Miša a Ivana porozprávali trénerom Klubu šachových nádejí a zároveň jedným z mládežníckych reprezentačných trénerov Slovenska, s Mirom Roháčkom. https://www.expres.sk/97642/naco-su-sachistom-hodiny/

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.