Je Daniela Šencová, Kvetena zo seriálu Som mama, naozaj taká bio mama?
06:02

Je Daniela Šencová, Kvetena zo seriálu Som mama, naozaj taká bio mama?

11.01.2019
Seriál Som mama sa teší veľkej obľube. Jednou z výrazných postáv je aj Daniela Šencová, ktorá si zahrala úlohu "biomatky" Kveteny. Ako je na tom ale v skutočnosti? Má v sebe niečo z Kveteny? A keďže má úplne malé bábo, ako si zvyká na úlohu matky v skutočnom živote? Vyzvedali Majo, Miša a Adriana.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.