Gynekológ zo seriálu Nemocnica Noël Czuczor si pre odborné rady nemusel chodiť ďaleko
05:41

Gynekológ zo seriálu Nemocnica Noël Czuczor si pre odborné rady nemusel chodiť ďaleko

19.11.2021
Filmy Čistič, Sedem zhavranelých bratov, Ofélia či Správa... ale aj seriál Milenky, Za sklom, Delukse a najnovšie Nemocnica - zoznam postáv, ktoré pred kamerou stvárnil herec Noël Czuczor, sa rýchlo rozširuje. V seriáli Nemocnica hrá gynekológa - a po odborné rady nemusel chodiť ďaleko. Viac prezradil v rozhovore Majovi, Miši a Adriane v šou Milujeme víkend.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.