Pamätá si Katka Kulová predpoveď počasia aj po príchode z Markízy domov?
06:33

Pamätá si Katka Kulová predpoveď počasia aj po príchode z Markízy domov?

30.04.2021
Kamkoľvek príde, všade sa jej pýtajú na to isté: Ako bude? Aké počasie si to "vybavila"? Úlohou moderátorky predpovede počasia je upraviť a odprezentovať odborný text meteorológov tak, aby sme mu všetci rozumeli. A darí sa jej to vynikajúco - ak sa jej však na počasie spýta manžel, niekedy ho odkáže na aplikáciu v mobile, lebo si už nepamätá :) So sympatickou moderátorkou Počasia na Markíze, Katkou Kulovou, sa zhovárali Majo, Miša a Adriana.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.