Miroslav Donutil má rád na Vianociach najmä pokoj
02:46

Miroslav Donutil má rád na Vianociach najmä pokoj

24.12.2017
Herec Miroslav Donutil má preplnený diár. Vianoce sú jediný sviatok v roku, kedy sa môže zastaviť a na pár dní úplne vypnúť. A my s ním - a v rámci oddychu si radi v telke znovu a znovu pozrieme Pelíšky. Film, pri nakrúcaní ktorého sa stretla takmer dokonalá partia ľudí. Ako vznikla známa scéna "Maršal Malinovskij" ale aj o tom, čo zvyknú jesť Donutilovci na prvý sviatok vianočný, sa Miša a Ivana spýtali známeho českého herca.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.