Čo bizarné si chcú Slováci odpísať z daní?
05:44

Čo bizarné si chcú Slováci odpísať z daní?

15.03.2019
Marec nie je len mesiacom knihy, ale aj stresov a nervov - pre podnikateľov aj účtovníkov. Betka zo Žiaru nad Hronom a jej manžel sú účtovníci. Ako to v marci, v období daňových priznaní, v účtovníckej rodine vyzerá a čo bizarné si chcú ľudia odpísať z daní, od nej ťahali Majo, Miša a Adriana.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.