Martin Nikodým miluje Slovensko a včely!
05:23

Martin Nikodým miluje Slovensko a včely!

23.10.2020
Dlhé roky moderuje úspešný program Milujem Slovensko, ale už preňho nie je nová ani rola moderátora šou Tvoja tvár znie povedome, kde prevzal žezlo po Pycovi. V osobnom živote sú ale jeho najväčšou vášňou včely! Dokonca kvôli nim vymenil bývanie za menšie, aby ony mali vlastnú veľkú lúku. S Martinom Nikodýmom sa rozprávali Miša a Adriana.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.