Matúšovi Kvietikovi meno Eugen vďaka reklame asi nadlho prischne
06:06

Matúšovi Kvietikovi meno Eugen vďaka reklame asi nadlho prischne

30.11.2018
Mladý slovenský herec sa podal na starého otca - je totiž vnukom slovenskej hereckej legendy, Štefana Kvietika. Aktívne hrá divadlo a v telke sa objavil v seriáloch Kukučka a Sestričky. Momentálne mu vďaka účinkovaniu v reklame na eurofondové projekty prischlo meno Eugen. A že mu to už zasahuje aj do osobného života, z neho vytiahli Majo, Miša a Ivana.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.