Lietanie na vetroni (Dominik Mlynár)
06:42

Lietanie na vetroni (Dominik Mlynár)

15.03.2019
Kto raz okúsi silu lietania, navždy bude chodiť po zemi s očami upretými na oblohu, lebo tam bol a túži sa tam vrátiť... No vedeli ste, že dotknúť sa oblohy môžete už od 14-tich rokov? Majo, Miša a Adriana vyspovedali 16-ročného pilota vetroňa, Dominika Mlynára z Lysice. A ak vás rozhovor zaujal, určite sa pozrite na gliding.sk

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.