Herečka Anka Šišková rada nakupuje na trhu
06:49

Herečka Anka Šišková rada nakupuje na trhu

05.10.2018
Známu herečku Anku Šiškovú aktuálne vidíme v telke v seriáloch Som mama či Sestričky. Okrem toho stíha aj divadlo; jej diár musí byť totálne plný. Ak má voľnú chvíľu, rada vysadne na bicykel a vyrazí na trh. A práve tam ju zastihli aj Majo a Ivana...

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.