Americký futbal (Jozef Piťo)
04:45

Americký futbal (Jozef Piťo)

28.04.2017
Je paradoxné, že americký futbal vznikol v Anglicku. Hráč (nášho európskeho) futbalu, frustrovaný, že môže s loptou narábať iba nohou, ju zdvihol a začal s ňou utekať. To síce bolo proti pravidlám, ale ostatným hráčom sa to tak zapáčilo, že vzniklo rugby. Keď sa dostalo do USA, pravidlá sa mierne upravili - napríklad guľatú loptu vymenili za podlhovastú. O americkom futbale sa Majo, Miša a Ivana porozprávali s bývalým reprezentantom SR a súčasným prezidentom klubu Bratislava Monarchs, Jozefom Piťom.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.