Snowboarding (Martin Pach)
05:15

Snowboarding (Martin Pach)

05.01.2018
Ak ste aj vy počas lyžovačky obdivovali ľudí, jazdiacich na snowboarde, ale doteraz ste nenašli odvahu ho vyskúšať, možno prišiel správny čas. Vraj sa to dá naučiť za 2 až 10 dní a na snowboarde vyzerá váš pohyb oveľa skôr estetickejšie než na lyžiach ! Majo, Miša a Ivana porozprávali s Martinom Pachom, trénerom snowboardingu a iných doskových športov.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.