Baštrng Michala Kubovčíka
05:05

Baštrng Michala Kubovčíka

06.07.2018
Policajt Stano Sojka z Hornej Dolnej, veštec z pexesa Hesso Jašterák či hudobný virtuóz Janko Rehotský - to všetko sú postavy, ktoré fantasticky stvárnil Michal Kubovčík. Ale počuli ste o jeho projekte Baštrng? V ňom literárnym dielam a historickým udalostiam dáva moderný (rapový) a komiksový šat. O ňom, o Hornej Dolnej a o divadelnom predstavení Skaza Titaniku, sa so skvelým slovenským hercom a komikom rozprávali Majo a Miša.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.