Koho si zahrá Jozef Vajda v hre Lord Norton a sluha James po 20-tich rokoch?
05:28

Koho si zahrá Jozef Vajda v hre Lord Norton a sluha James po 20-tich rokoch?

08.06.2018
Aj vy s láskou spomínate na skvelé dialógy Lorda Nortona (Marián Zednikovič) a jeho verného sluhu Jamesa (Stano Dančiak)? V Studiu S bude mať o pár dní premiéru hra o známej dvojici, po dvadsiatich rokoch s obsadením Jozef Vajda a Ľuboš Kostelný. Majo, Miša, Ivana zo skvelého herca Jožka Vajdu vytiahli, či si zahrá sluhu alebo pána a pýtali sa aj na jeho kuchárske zručnosti.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.