Rýchlokorčuľovanie (Ján Magdoško)
03:39

Rýchlokorčuľovanie (Ján Magdoško)

24.02.2017
Počet rýchlokorčuliarov na Slovensku sa ráta na desiatky. O tom, v akom veku je ideálne začať, aké sú pre rýchlokorčuľovanie na Slovensku podmienky a či je to finančne náročný šport, sa Majo, Miša a Ivana porozprávali s predsedom Slovenského rýchlokorčuliarskeho zväzu, Jánom Magdoškom. https://www.expres.sk/92953/o-rychlokorculovani-na-slovensku-s-janom-magdoskom/

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.