Zborový spev - chlapci (Magdaléna Rovňáková)
04:47

Zborový spev - chlapci (Magdaléna Rovňáková)

12.05.2017
Spev je niečo, čo každého z nás sprevádza celý život. Už od narodenia nám spievajú rodičia a aj ako dospelí si spievame - či už v aute, pod sprchou, alebo ako profi speváci priamo na javisku. V koľkých rokoch je vhodné, aby dieťa začalo spievať? A ako je to s mutáciou hlasu u chlapcov? Majo, Miša a Ivana sa o speve detí porozprávali s dirigentkou a zakladateľkou Bratislavského chlapčenského zboru, Magdalénou Rovňákovou.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.