Viktória z Peter Bič Project má plný diár a o to viac si užíva chvíle doma
06:14

Viktória z Peter Bič Project má plný diár a o to viac si užíva chvíle doma

23.11.2018
Je mladá, krásna a má nádherný hlas. Speváčke Peter Bič Project, Viktórii, sa život príchodom do kapely totálne otočil; má preplnený diár a voľné chvíle sú výnimkou. My sme ju zastihli pri káve, na návšteve u maminy. A keďže Peter Bič Project v rámci projektu Rádia Expres, Pocta Karolovi Duchoňovi, prespievali jeho hit Primášovo srdce, Majo a Miša sa Viki Vargovej spýtali aj na to, aké to je prespievať legendu.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.