Horolezec Peter Hámor: "Vysoké hory, to je hlavne utrpenie."
05:24

Horolezec Peter Hámor: "Vysoké hory, to je hlavne utrpenie."

18.01.2019
Peter Hámor je popredný slovenský horolezec, ktorý má za sebou 15 výstupov na vrcholy všetkých štrnástich osemtisícoviek. Nad čím počas výstupu premýšľa, ako vyzerá jeho príprava a kam sa chystá vyliezť tento rok, sa ho spýtali Majo, Miša a Adriana.

Podcast Milujeme víkend - Majo, Miša a Adriana je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.