Meditácia na hlboké stíšenie tela a mysle
25:45

Meditácia na hlboké stíšenie tela a mysle

17.08.2020

Každá jedna Joga Nidra stimuluje parasympatický nervový systém a tým pomáha znižovať stresovú odozvu v tele. Táto Joga Nidra je zameraná na relaxáciu tela a mysle. Dostane vás do hlbokého, upokojujúceho ticha vášho srdca.

Podcast Meditovať Online s Júliou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.