Ste lekár alebo lekárnik? Toto je základný prehľad povinností, ktoré od vás môžu požadovať počas núdzového stavu.
24:14

Ste lekár alebo lekárnik? Toto je základný prehľad povinností, ktoré od vás môžu požadovať počas núdzového stavu.

06.04.2020

Na Slovensku platí pre výskyt nového koronavírusu núdzový stav. Zdravotnícki pracovníci sú takpovediac v prvej línii boja s nákazou. Aký dopad má na nich núdzový stav? Na ktorých zdravotníckych pracovníkov sa vzťahujú povinnosti vyplývajúce z uznesenia vlády SR o vyhlásení núdzového stavu? Ak ste lekár, či lekárnik - patríte aj vy do skupiny, od ktorej môže zamestnávateľ žiadať aj to, čo je navyše oproti vašej náplni práce? Pokiaľ áno, čo vám môže hroziť ak neuposlúchnete nariadenie svojho zamestnávateľa? Odpovede na tieto otázky vám v dnešnom podcaste ponúkne JUDr. Ivan Humeník, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.