AMBULANCIA.ONLINE - Práva pacientov i lekárov – odborne, zrozumiteľne a aktuálne
16:47

AMBULANCIA.ONLINE - Práva pacientov i lekárov – odborne, zrozumiteľne a aktuálne

01.03.2021

Málo času a veľa pacientov. To je problém, s ktorým sa stretáva väčšina lekárov, nielen v čase pandémie ochorenia COVID-19. Keď však príde pacient, ktorý má ešte i množstvo praktických otázok napríklad o zdravotníckych pomôckach alebo právnom pohľade na vec, lekárovi dochádzajú sily a nie vždy na ne vie pohotovo reagovať. Existuje však riešenie a to v podobe portálu ambulancia.online. Môže tam pacienta odporučiť a ten si tam bezplatne nájde odpovede na svoje otázky. Rovnako tam lekár nájde odpovede, ktoré môže využiť pri ďalších pacientoch. V dnešnom podcaste sa dozviete ako portál funguje a aké informácie ponúka. Rozprávať sa budeme s Pavlom Bokom z Komory pre medicínske právo – MEDIUS, ktorá spomenutý portál spravuje a JUDr. Ivanom Humeníkom, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.