Lekárne pozor! Za predaj respirátora nesprávnej osobe, vám hrozí pokuta až 10.000 eur
20:23

Lekárne pozor! Za predaj respirátora nesprávnej osobe, vám hrozí pokuta až 10.000 eur

27.04.2020

Jednou z foriem ochrany pred ochorením COVID-19, spôsobeným koronavírusom sú respirátory. Nie všetky si však môžu kúpiť alebo zadovážiť tí, ktorí nie sú zdravotníkmi. Ako je to s predajom filtračných tvárových polmasiek kategórie FFP2 a FFP3? Aká pokuta hrozí lekárni alebo firme, ak ich predsa len predá nesprávnej osobe? Tento podcast je určený nielen lekárom a lekárňam, ale i predajcom a majiteľom spomenutých respirátorov. Téme sa budeme venovať s právnikom JUDr. Ivanom Humeníkom, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Okrem iného vám poradí, ako sa poistiť pri predaji spomenutých respirátorov.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.