„Hitparáda“ vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR pre ambulancie a lekárne
19:18

„Hitparáda“ vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR pre ambulancie a lekárne

28.12.2020

Úrad verejného zdravotníctva SR pravidelne vydáva vyhlášky, ktoré sa týkajú i prevádzkovania ambulancií a lekární. Postupne z nich vznikla takpovediac hitparáda. Mnohí lekári alebo lekárnici majú problém sa vyznať v tom, čo všetko musia v súvislosti s tým, aby zabránili šíreniu ochorenia COVID-19 zabezpečiť. Viac svetla do jednotlivých nariadení vnesie v dnešnom podcaste JUDr. Ivan Humeník, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Budeme sa rozprávať, čo všetko musí ambulancia a lekáreň zabezpečiť, kto má napríklad výnimku z nosenia rúšok a ako je to s aplikáciou dezinfekcie pri vstupe do priestorov. Na záver vám povie, kde si môžete bezplatne stiahnuť informačný plagát, ktorý určite využijete pri svojej práci.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.