Lekár môže pracovať u viacerých poskytovateľov ZS, avšak za splnenia zákonných podmienok
11:33

Lekár môže pracovať u viacerých poskytovateľov ZS, avšak za splnenia zákonných podmienok

26.10.2020

Z dôvodu nedostatku lekárov sa stáva, že pracujú pre viacerých poskytovateľov zdravotnej starostlivosti. Či už ide o lekárov, ktorí majú vlastnú ambulanciu, alebo tých, ktorí sú zamestnaní v zdravotníckom zariadení. V dnešnom podcaste sa budeme s JUDr. Tomášom Husovským z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS rozprávať o tom, čo musí zamestnávateľ ale aj zamestnanec, v tomto prípade lekár dodržať a aké formy pri výkone svojho povolania môže využiť. Dozviete sa aj to, či môžete pracovať pre toho istého zamestnávateľa formou pracovnoprávneho vzťahu na trvalý pracovný pomer a zároveň ako samostatne zárobkovo činná osoba.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.