Kto by nechcel byť právne “safe”? Vysvetlíme vám, ako vás pri očkovaní s Comirnaty bude chrániť náš informovaný súhlas

Kto by nechcel byť právne “safe”? Vysvetlíme vám, ako vás pri očkovaní s Comirnaty bude chrániť náš informovaný súhlas

16.08.2021

Pediatri ako aj všeobecní lekári môžu od začiatku júla vo svojich ambulanciách očkovať pacientov proti ochoreniu COVID-19. Sú povinní im zároveň dať podpísať informovaný súhlas s očkovaním a vyplniť s nimi anamnestický dotazník. Poučenie pacienta a informovaný súhlas nemusí byť pre lekára nočnou morou. Pripravili sme pre vás všetky potrebné dokumenty, ktoré môžete vo svojej ambulancii pri očkovaní používať. V tomto podcaste vysvetlíme, ako ich na čo jednotlivé dokumenty pre lekára slúžia a ako vás budú chrániť.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.