Nechcete o sebe čítať na modrom koníkovi? Dajte pacientovi priestor na spätnú väzbu priamo vo vašej ambulancii!
12:54

Nechcete o sebe čítať na modrom koníkovi? Dajte pacientovi priestor na spätnú väzbu priamo vo vašej ambulancii!

21.06.2021

Múdre hlavy hovoria, že vytvorením bezpečného priestoru pre vyjadrenie spätnej väzby na poskytovanú službu sa dá predchádzať šíreniu názorov v prostredí, nad ktorým už človek nemá kontrolu. A kto má záujem čítať o sebe na modrom koníkovi? Ambulancia, ktorá nemá vytvorený efektívny kanál pre svojich pacientov, cez ktorý môžu lekárovi sprostredkovať svoj názor si v podstate koleduje o problém. V rámci systémov hodnotenia bezpečnosti pacienta, má dokonca ambulancia povinnosť mať systém spätnej väzby zavedený. Frustrovaný pacient, ktorý nemá možnosť vyjadriť svoj názor a komunikovať s lekárom sa totiž obráti inde. Ambulancii to môže značne uškodiť. Existujú rôzne spôsoby ako pacientovi umožniť vyjadriť názor. V tomto podcaste vám s JUDr. Ivanom Humeníkom, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. predstavíme postup, ktorý vám ušetrí čas, v očiach pacientov z vás urobí pokrokového lekára a spoľahlivo a jednoducho vám zabezpečí plnenie povinnosti pre účely klinického auditu.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.