Pri predaji testov na COVID-19 treba byť opatrný
11:42

Pri predaji testov na COVID-19 treba byť opatrný

17.08.2020

Na trhu sa objavili  samotesty na COVID-19 pre domáce použitie. Štátny ústav pre kontrolu liečiv však upozorňuje, že na Slovensku nie sú registrované žiadne takéto testy a preto ich neodporúča kupovať. Aký je rozdiel medzi certifikovaným a necertifikovaným samotestom? Je dobré pri reklame uvádzať úspešnosť testu? Odpovede na tieto i ďalšie otázky vám v dnešnom podcaste ponúkne  JUDr. Ivan Humeník, PhD. z advokátskej kancelárie h&h PARTNERS. Poradí vám tiež, na čo by ste si mali v lekárni dať pozor pri prijímaní takýchto testov od distribútorov.

Podcast mediPRÁVNIK Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.