Digitálna inteligencia - Hack Pranks
28:31

Digitálna inteligencia - Hack Pranks

03.12.2018

Digitálna inteligencia je edukativný projekt nášho klienta ČSOB, ktorého úlohou je vzdelávať mladých, aby sa naučili brániť proti hackovaniu a zneužívaniu informácií. Na pomoc sme si vzali dvoch influencerov a youtuberov Expl0iteda a Yablka. To ako projekt vznikol, aké mal tento projekt výsledky, čo si o tom myslí Yablko a náš kreatívny riaditeľ Vlado si môžete vypočuť v tomto podcaste.

Podcast Marketing bez obalu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Triad SK
Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.