Oplatilo sa Absolutke ísť s kožou na trh? Máme výsledky predaja!
32:29

Oplatilo sa Absolutke ísť s kožou na trh? Máme výsledky predaja!

21.01.2019

Vypočujte si highlighty najvirálnejšej slovenskej kampane v roku 2018 a dokonca aj jej marketingové a obchodné výsledky. To, či to bola absolútna bomba alebo ich bojkot položil, vám prezradí Vlado Kurek a Martin Woska.

Podcast Marketing bez obalu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Triad SK
Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.