Konferencia Advertising Week v New Yorku
22:57

Konferencia Advertising Week v New Yorku

27.11.2018

V aktuálnom podcaste zo série Marketing bez obalu si povieme niečo o jednej z najväčších reklamných konferencií na svete - Advertising Week v New Yorku, na ktorej bol v októbri náš stratég Janči Papač. Ten nám porozpráva nielen to, čo sa tam dozvedel, ale priblíži nám aj to, ako tento event vyzeral a v čom sa odlišuje od konferencií na Slovensku alebo v Česku.

Podcast Marketing bez obalu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Triad SK
Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.