Social media novinky október 2018
11:52

Social media novinky október 2018

28.11.2018

V social media svete sa toho každý mesiac udeje mnoho. Tentoraz nám Facebook a Instagram pripravili veľa noviniek najmä v Stories. Aké vychytávky môžeme využívať a na aké sa môžeme tešiť si vypočujte v podcaste s našou Kollčou a Freďou. Viac o social media novinkách si prečítate na našom blogu ---> https://blog.triad.sk/zapisnik/oktobrovy-tridwatch/

Podcast Marketing bez obalu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Triad SK
Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.