#5 Cestovanie s deťmi - autom

28.12.2019
Je mi zle pri pomyslení, že s našim bábätkom mám(e) absolvovať “presun” autom... Ideme prvý krát na výlet v trojici... Cestujeme, ale nie vždy príjemne... Áno, možno aj vy máte podobné pocity a skúsenosti, preto budeme rady, ak si vypočujete náš diel, kde sme sa snažili zhrnúť tipy, ako si spríjemniť cestu 😊👉🏽 sledujte nás na instagrame 👈🏽https://instagram.com/mamysvami?igshid=15ouathkohv8y

Podcast Mamy s vami's Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK