Podcast:MamaGang

3. Anči Strike: Nedojčí len žena, dojčí celá spoločnosť

21.07.2020
0:50 - Intro Daška & Adel 4:45 - Úvod S Aničkou 12:30 - Aničkina cesta k laktačnému poradenstvu 19:50 - Príprava na dojčenie pred pôrodom 22:10 - Problémy pri dojčení 27:50 - Čo (ne)jesť a (ne)piť pri dojčení 34:30 - Samoodstavenie od dojčenia 37:50 - Dojčenie na verejnosti 42:00 - Aničkina vášeň - tancovanie s deťmi 44:55 - Medzinárodný týždeň dojčenia

Podcast MamaGang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Mama Gang
Kategórie:Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK