31. Barbara Spodniaková: Libido vám môže chýbať aj štyri roky, ale raz sa určite vráti
01:13:05
Podcast: MamaGang

31. Barbara Spodniaková: Libido vám môže chýbať aj štyri roky, ale raz sa určite vráti

10.08.2021
S gynekologičkou Barbarou Spodniakovou sme sa rozprávali o ženskom zdraví po pôrode. Ponorili sme sa do množstva tém, ktoré zaujímajú ženy hneď aj neskôr po pôrode. Naše otázky smerovali najmä k starostlivosti o telo po pôrode, k návratu k sexu po pôrode, estetickým aj fyziologickým zmenám na tele, antikoncepcii aj k možnostiam prirodzeného pôrodu po sekcii (VBAC). Nevyhli sme sa ani diastáze a panvovému dnu a ich dôležitosti.

Podcast MamaGang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.