35: Dula Lucia Vančo: Každej žene želám, aby zažila rešpektujúci a láskyplný pôrod
01:04:46
Podcast: MamaGang

35: Dula Lucia Vančo: Každej žene želám, aby zažila rešpektujúci a láskyplný pôrod

05.10.2021
Lucia Vančo je dula, laktačná poradkyňa, venuje sa masážam bábätiek a jej priateľmi sú bylinky a prírodné liečebné metódy. Jej silný príbeh jej pomohol objaviť svoje poslanie a stala sa, ako sama hovorí, sprievodkyňou žien na ich ceste materstva.  Tento diel je hlboký, úprimný, láskavý aj boľavý. Je presne taký, aký potrebujete, aby bol. Nájdete v ňom kopec praktických informácií o pôrodoch aj o možnostiach využitia podpory duly pri príprave na pôrod a samotnom pôrode, veľa Luciiných skúseností a pôrodných príbehov, ale aj momenty, ktoré vo vás oživia spomienky na váš vlastný pôrod a dovolia vám prežiť ho znova. A ak vás pôrod ešte len čaká, možno vám tento diel pomôže zažiť ho taký, aký si predstavujete. 

Podcast MamaGang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.