28. Marika Tonbogirl Majorová: Krása zachráni svet
01:15:51
Podcast: MamaGang

28. Marika Tonbogirl Majorová: Krása zachráni svet

15.06.2021
Marika Majorová alias Tonbogirl, spoluzakladateľka konceptu predajných podujatí so slovenským detským dizajnom Kid, copywriterka, blogerka, fotografka, milovníčka krásy a estetična. S Marikou sme sa rozprávali o jej blogerských začiatkoch, workoholizme, kreativite a o tom, ako jej svet zmenilo materstvo. Marika je mamou takmer 6ročnej Mie, ktorá miluje piáno, balet a zladené outfity s mamou. Mia zároveň trpí poruchou sluchu, ktorá Mariku naučila zapojiť "bojový mód", ako to sama nazvala. Okrem estetiky a materstva sme sa rozprávali aj o jej rozvode a o tom, ako znovu našla lásku tam, kde by to naozaj nečakala. 

Podcast MamaGang je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Mama Gang
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.